Vyzkoušejte šperk – zašleme Vám stříbrný vzorek na zkoušku

V případě, že se vám na našich stránkách Lucy Diamonds zalíbil šperk a raději byste si jej nejprve zkusili a nemáte možnost spojit se s naším obchodním zástupcem či navštívit náš showroom v Praze, máme pro Vás řešení. Zašleme Vám stříbrný vzorek.

Naše stříbrné vzorky jsou přesné repliky šperků, které nabízíme, jedná se o stříbrný šperk osázený zirkony.

Máte-li o tuto službu zájem, vyplňte prosím své údaje na základě kliknutí u vybraného šperku na ikonu „Objednat stříbrný vzorek“ a my Vám šperk zašleme na dobírku. Cena šperku – stříbrné repliky je vždy jednotná a to 1 000 Kč.

Vzhledem k tomu, že se jedná o službu Šperk na zkoušku, byli bychom rádi, pokud nám šperk pošlete zpět.

  • V případě, že si na základě zkoušky stříbrného vzorku objednáte pravý diamantový šperk, zaplacená částka 1 000 Kč Vám bude odečtena z ceny šperku pravého.

  • V případě, že si na základě zkoušky stříbrného vzorku žádný diamantový šperk neobjednáte a vzorek nám odešlete v pořádku ve lhůtě 14 pracovních dní zpět, budou Vám peníze vráceny.

Vezměte prosím na vědomí, že naše vzorky jsou na skladě v průměrné velikosti 54-56, nemůžeme Vám vzorek prstenu poslat ve Vámi zvolené velikosti. Objednávka stříbrné repliky není podmínkou pro koupi pravého šperku. Stříbrný šperk je třeba do 14 pracovních dní nepoškozený vrátit na adresu společnosti. Náklady na zaslání stříbrného vzorku zpět společnost Lucy Diamonds nehradí.

Než koupíte, vyzkoušejte, těšíme se na Vás.

Váš tým Lucy Diamonds