Investice trvalé hodnoty

Diamantovým šperkem vyjádříte svůj vytříbený vkus a zároveň i výhodně a smysluplně investujete. Diamant je jedna z mála cenností, která s postupem času neztrácí na ceně, vzhledem k tomu, že za posledních sto let hodnota diamantů nepřetržitě narůstá. Diamant se nepoškrábe, nerozbije, ani vám neshoří. Šperky společnosti Lucy Diamonds představují ten nejbezpečnější způsob uložení vašich peněz a záruku trvalého zhodnocení.

Dostupný luxus

Diamantový šperk již dávno není nedostupný luxus. Drahé kameny pro naše šperky nakupujeme přímo u zdroje a díky tomu, je Vám můžeme nabídnout za přijatelné ceny. Společnost Lucy Diamonds vyrábí diamantové šperky nejrůznějších designů a velikostí, v naší nabídce se tak najde šperk pro každého.

Originalita a jedinečnost

Diamant je jedinečný produkt přírody, neexistují dva stejné diamanty na světě. Šperky Lucy Diamonds to je krása, která se dědí z generace na generaci a je vždy originální a nadčasová.

Kvalita zpracování

Náš tým předních českých zlatníků pro Vás zpracovává šperky přímo na zakázku anebo si můžete vybrat z našich aktuálních kolekcí.

Záruka pravosti

Ke každému šperku obdržíte Certifikát pravosti společnosti Lucy Diamonds, udávající veškeré informace jak o šperku, tak o drahém kamenu. Tento certifikát slouží jako rodný list pro Váš šperk.

Diamanty nejvyšší kvality

Díky přímému přístupu k drahým kamenům můžeme pracovat jen s těmi nejkvalitnější diamanty, které splňují nejnáročnější měřítka. Každý diamant, který zasazujeme do našich šperků, hodnotíme podle čtyř kritérií: čistoty, brusu, barvy a váhy udávané v karátech.

Osobní přístup

Hlavní prioritou společnosti Lucy Diamonds je spokojený zákazník. Každý člověk je osobnost s vlastním vkusem a s ojedinělými přáními, jsme tu pro vás, abychom je společně naplnili.

 

Lucy Diamonds je spojení nadčasově elegantního designu s precizní řemeslnou výrobou.