Doprava a platba

Dodání/doprava

Obecně můžeme konstatovat 2-6 týdnů, dle vzoru a náročnosti šperku. O bližším termínu dodání budete informování e-mailem.

Pokud budete potřebovat vaši objednávku naléhavě nebo na konkrétní datum, dejte nám prosím vědět a uděláme všechno pro to, aby vaše zboží bylo připraveno včas. Pro speciální požadavky na dodání vyplňte prosím váš požadovaný termín dodání v sekci objednávka.

Potvrzení přesného termínu dodání šperku obdržíte e-mailem.

Šperky obdržíte v cenném balíčku přes Českou poštu. Jedná se o zaručené služby s dodáním do příštího dne. Při předání bude vyžadován Váš podpis a doklad totožnosti (nejlépe OP). V případě, že nebude k zastižení, proběhne další výzva k vyzvednutí zboží. Upozorňujeme, že doručení je zdarma a vaše zboží bude plně pojištěno a bezpečně zabaleno během převozu.

V případě osobního převzetí zboží jej lze po předchozí domluvě převzít na adrese naší vzorkovny, která se nachází na adrese Haštalská 27, Praha 1. Nebo na základě domluvy s naším obchodním zástupcem kdekoli jinde, dle vašeho přání.

Objednávání/platba

Pro objednání stačí kliknout na požadovanou položku („koupit“), vyplnit a následně odeslat objednávkový formulář.

Potvrzení Vám přijde na Vámi uvedený e-mail. Přijímáme pouze korektně a správně vyplněné objednávky. Potvrzení o přijetí objednávky obsahuje: variabilní symbol Vaší objednávky, číslo účtu a výše zálohy, jež je třeba uhradit (30 % z celkové ceny, zaokrouhleno na 1000 Kč).

Platbu je třeba uskutečnit do 8 pracovních dnů. Nezaplacení zálohy v tomto termínu bereme jako stornování objednávky (není-li domluveno jinak).

V současné době přijímáme platby v hotovosti či převodem na bankovní účet.